Naše informace

19. 10. 2017

Závěrečná předvolební kontaktní kampaň kandidátů KSČM byla věnována okresnímu městu Přerov. Šestice členů KSČM v čele s kandidáty Josefem Neklem, Věrou Vránovou a Lukášem Zahradníkem oslovili občany v centru a v ulicích města, u nákupních středisek či obchodní galerie. K pozvánce k volbám přidali více jak 500 předvolebních tiskovin a k tomu suvenýrů.

Zleva: J. Zima, V. Šramko, T. Lišková a M. Marek
18. 10. 2017

Jak jsme slíbili, navštívili jsme i 18. 10. 2017 v rámci svých předvolebních cest opět Olomouc. Zde na Horním náměstí pod Orlojem se sešli kandidáti do Poslanecké sněmovny PČR za KSČM v Olomouckém kraji Tereza Lišková, Václav Šramko, Jiří Zima a Miroslav Marek, aby oslovili potencionální voliče a sympatizanty KSČM.

Lukáš v akci.
18. 10. 2017

Josef Nekl a Lukáš Zahradník, kandidáti pro volby do PS v Olomouckém kraji, se v rámci kontaktní kampaně setkali ve středu 18. 10. 2017 s obyvateli Lipníka nad Bečvou a při obnově předvolebních plakátů v okolních obcích také s jejich občany.

16. 10. 2017

V pondělí 16. října se na Náměstí T. G. Masaryka v Prostějově uskutečnila předvolební akce pořádaná OV KSČM Prostějov. V průběhu krásného slunečného odpoledne se mohli občané setkat a pohovořit nejen s kandidáty do Poslanecké sněmovny PČR za KSČM z okresu Prostějov Ludvíkem Šuldou či Zdeňkem Vysloužilem nebo z okresu Olomouc Vladimírem Urbánkem.

16. 10. 2017

O víkendu 14.-15. 10. 2017 probíhal tradiční výlov šumvaldského rybníka. Díky krásnému počasí byla návštěvnost této akce snad největší, jakou kdy, jak konstatovala kandidátka do Poslanecké sněmovny PČR za KSČM v Olomouckém kraji Tereza Lišková, pamatuje.

16. 10. 2017

Kandidátka do Poslanecké sněmovny PČR T. Lišková na svých předvolebních cestách s členkami KSČM a tajemnicí OV Šumperk J. Rippelovou navštívila i naše krásné krajské město Olomouc. Potkaly tam spoustu našich příznivců, kteří jim a KSČM vyjádřili svoji podporu. Všechny se těší na setkání 18.10. na stejném místě.

Společně se mnou oslovovali občany i kandidát Lukáš Zahradmník a člen MR KSČM František Hlavinka (uprostřed)
12. 10. 2017

Ve čtvrtek 12. října 2017 se kandidáti Josef Nekl, Věra Vránová a Lukáš Zahradník se spolu se členy Městské rady KSČM  setkávali v ulicích města  s občany města Hranice. Mnohokrát byli ubezpečeni, že je pro ně volba KSČM jasná, protože komunisté jsou nejdůvěryhodnější na naší politické scéně. Velmi dobře byli přijímáni i mladými, zejména maminkami s malými dětmi.

Cože to v tom programu máte?
11. 10. 2017

Ve středu odpoledne pokračovala kontaktní předvolební kampaň na Přerovsku. Tentokrát kandidáti Josef Nekl a Lukáš Zahradník hovořili s občany města Tovačov. Ve volební kampani je přišel podpořit i Josef Mádr ze sousedního prostějovského okresu.

Co že to bude? Volby? I s takovým podivením jsme se setkali. Zprava Věra Vránová, kandidátka a předsedkyně MR KSČM Přerov.
9. 10. 2017

Pondělní slunečné odpoledne kandidáti pro volby do Poslanecké sněmovny z okresu Přerov Josef Nekl, Věra Vránová a Lukáš Zahradník hovořili s občany Lipníka nad Bečvou při setkáních v rámci kontaktní kampaně.

J. Skála, místopředseda ÚV KSČM
9. 10. 2017

V sobotu 7.10. jsem se v Postřelmově účastnila setkání členů a sympatizantů KSČM, na které přijal pozvání i místopředseda ÚV KSČM Josef Skála, lídr Olomouckého kraje Alexandr Černý a další kandidáti do PS PČR za náš kraj. Josef Skála vystoupil s poutavým projevem k 100. výročí VŘSR.

Společné foto delegace PS PČR (zleva Marek Černoch, Jan Birke, Josef Hájek, Jan Hamáček a Josef Nekl). Ostatní členové delegace to "nějak" nestihli".
9. 10. 2017

Ve dnech 5. a 6. října na své závěrečné zahraniční cestě navštívila delegace PS PČR, vedená jejím předsedou Janem Hamáčkem, Slovenskou republiku. Členové delegace byli poslanci Jan Birke, Josef Hájek, Josef Nekl, Zdeněk Bezecný, Marek Benda, Petr Kudela a Marek Černoch.

T. Lišková
5. 10. 2017

Ani sychravým počasím se nedala ve čtvrtek 5. 10.

Tereza Lišková před posluchači
1. 10. 2017

V neděli 1. října 2017  jsem se zúčastnila předvolební akce v mém bydlišti, v Libině. Přítomným hostům jsem byla představena jako kandidátka pro volby do Poslanecké sněmovny PČR. Řešili jsme teze našeho volebního programu, poté proběhla živá diskuze na různá témata - těžba lithia v ČR, společenské a sociální problémy malých obcí, debatovali jsme také o bezpečnosti v ČR a ve světě.

29. 9. 2017

Také v pátek 29. 9. 2017 pokračovali kandidáti do PS PČR za Olomoucký kraj Ludvík Šulda (5.) a Zdeněk Vysloužil (9.) ve výlepu předvolebních plakátů na okrese Prostějov. Tentokrát se zaměřili na jeho jižní část, kde navštívili téměř tři desítky obcí a najeli více než 100 kilometrů.

28. 9. 2017

I na státní svátek28. 9. 2017 nezaháleli kandidáti pro volby do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2017 a členové KSČM a pokračovali ve výlepu předvolebních plakátů v okrese Prostějov.

Zvu vás k volbám, byla první slova Josefa Nekla
27. 9. 2017

Pondělí 25. září se poslanec a kandidát do PS Josef Nekl společně s  kandidátem do PS a tajemníkem OV KSČM v Přerově Lukášem Zahradníkem a se členy ZO KSČM v Kojetíně setkával s občany Kojetína při předávání materiálů a drobných upomínkových předmětů KSČM k volbám do Poslanecké sněmovny. Cestou do Kojetína v obcích lepili Josef Nekl  a Lukáš Zahradník.

26. 9. 2017

Sobota 23. září se v Přerově stala snad  letošní nejhorší, co se týče počasí. Na Baště u Dokládalů na Přerovské Laguně byl připraven celodenní sportovní, kulturní a zábavný program spojený se setkáním kandidátů do Poslanecké sněmovny Olomouckého kraje, krajských a městských zastupitelů s občany.

18. 9. 2017

Od pátku 15. do neděle 17. září 2017 se v penzionu Mánes v Čechách pod Kosířem v okrese Prostějov konalo další ze setkání mladých komunistů a sympatizantů, které pořádala Komise mládeže KV KSČM Olomouckého kraje za pomoci KV KSČM Olomouc a OV KSČM Prostějov.

tábor
12. 8. 2017

Je tady léto a s ním i čas táborů. Možná i vy vzpomínáte na své táborové zážitky, jako já.  Jako dítě jsem se účastnila spousty táborů. A protože ráda dávám dětem to, co kdysi jiní dali mně – krásné letní zážitky, nová přátelství, dobrodružství, bylo jaksi samozřejmostí, že jsem v dospělosti také začala pořádat letní tábory.

12. 8. 2017

V sobotu 5. 8. 2017 jsem se spolu s tajemnicí OV Šumperk Jolanou Rippelovou účastnila velice příjemného setkání na Lázku. Odpoledne zahájila Taneční skupina Pepa a Vašek.

2. 7. 2017

V sobotu 1. července se uskutečnil jako každou první prázdninovou sobotu již V. ročník tradičního výšlapu na Košíř, který pořádala ZO KSČM č. 3 mladých, OV KSČM Prostějov a KV KSČM Olomouc. V letošním roce mu přálo příjemné slunečné počasí, které slibovalo i hojnou účast. Zcela zaplněným vláčkem se účastníci vydali z Prostějova místního nádraží do Třebčína.

Pracovní ednictvo
31. 3. 2017

Dne 14. ledna 2017 uspořádal Okresní výbor KSČM v Jeseníku Okresní nominační konferencikterá se konala v obci Černá Voda v hotelu Černá Voda. Začátek konference byl stanoven na 10,00 hodin dopoledne.

Z 30 pozvaných delegátů se zúčastnilo 25. Ostatní omluvili svou nepřítomnost náhlou nemocí – chřipkou.

31. 3. 2017

V těchto dnech se v plné svěžesti dožila 100 let nejstarší obyvatelka Mohelnice, paní s. Libuše Zapletalová. Od roku 1946, kdy vstoupila do komunistické strany, je také nejstarší členkou na okresu Šumperk. Popřát všeho nejlepší, vzpomínat a blahopřát přišli místopředseda OV KSČM  Šumperk s.

Pracovní předsednictvo ONK Olomouc 2017
1. 2. 2017

V tomto roce se uskuteční další důležité volby v životě občanů České republiky.